قوانین

1 - سایت ما از ارائه خدمات به اشخاص با هویت پنهان معذور است.

2 - در صورت هرگونه تخلف از سوی کاربر اعم از استفاده از حساب های هکی,مشخص نبودن منبع پول,پولشویی … که قصد فریب سایت ما را دارد, سایت حق خود می داند حساب کاربر را معلق و به مراجع ذیصلاح اطلاع دهد.

3 - قرار دادن حساب کاربری خود در اختیار اشخاص دیگر درصورت محرز شدن , موجب اخراج کاربر از سایت می شود و عواقب ناشی این امر بر عهده کاربر می باشد.

4 - در صورت ثبت نادرست حساب گیرنده و یا عدم اطمینان از سمت گیرنده , سایت هیچ گونه مسئولیتی را در این راستا نمی پذیرد.

5 - پس از اتمام خرید محصول , محل و مکان و زمان و نحوه استفاده از محصول بر عهده کاربر می باشد.

6 - فراچنج مستقل از هر گروه و سازمان می باشد و از هر گونه خدمات به وب سایت های شرطبندی یا غیرمجاز خودداری می نماید..

7 - به منظور جلوگيري از سوءاستفاده هاي احتمالي به هيچ وجه مشخصات پرداختي خود را در اختيار ديگران قرار ندهيد.

8 - در صورتی که قصد خرید از ما را دارید باید ثبت نام کرده و سپس توسط پرسنل سایت احراز هویت شوید.

9 - هرگونه تراکنش و سفارشاتی که به اسم و یا با حساب های بانکی و حساب های الکترونیکی افراد ثالث انجام شود غیر قانونی می باشد و کاربر تضمین می کند که به هیچ عنوان از حساب های شخص ثالث برای ارسال و یا دریافت وجه استفاده نمی کند.

10 - کاربر تضمین می کند که هویتی را که به فرا چنج معرفی کرده مربوط به خود کاربر می باشد.

11 - هرگونه تراکنشی که توسط کاربر در سایت صورت می گیرد باید با مشخصات کاربری وی در سایت مطابقت داشته باشد. کاربر اجازه ندارد از حساب های بانکی سایر افراد برای انجام تراکنش های مالی خود در سایت ما استفاده کند و در صورت مشاهده ، مبلغ واریزی بصورت اتومات از درگاه برگشت خورده و حساب کاربری شما بسته میشود.
12 - به کاربران زیر 18 سال هیچگونه خدماتی ارایه نمیشود .

13 - کاربران در خرید های اول خود دارای سقف خرید هستند سپس به مرور زمان و میزان خرید, سقف افزایش پیدا میکند.

14 - چنانچه کاربری حساب کاربری خود را با تمام اطلاعات رمز بانکی و غیره به شخص دیگری به اجاره واگذار نماید و شخص یا اشخاص دیگری با استفاده از حساب کاربری و کارت بانکی وی اقدام به خرید ارز نمایند، تمامی عواقب کیفری این کار اعم از پولشویی، سرقت ریال، کلاهبرداری، فیشینگ، خارج کردن غیرقانونی ارز از کشور و غیره بر عهده شخصی خواهد بود که حساب کاربری خود را در سایت به تائید رسانده است. فراچنج در اینگونه مواقع می تواند بر علیه کاربر خاطی در مراجع قانونی و قضایی، انتظامی تنظیم شکایت نماید.

 

 

با ثبت نام و ثبت سفارش در سایت farachange.com کاربر تائید می کند که موارد فوق را مطالعه و پذیرفته است. کاربر مسئول اجرای تمام تعهدات این قرارداد و همچنین رعایت تمام قوانین و مقررات وضع شده می باشد.